Podobne oferty pracy

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Sprzedawca - Dział Tradycja
Miejsce pracy: Łódź - Nr ref.: SPRZE/PIE/PP/KAL/08/2017/Bałuty
Opis stanowiska:
  • praca na dziale Tradycja (mięso, wędliny, sery, gotowe ptodukty garmażeryjne)
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu
  • właściwa obsługa klienta
Wymagania:
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, uczciwość i odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • umowę cywilnoprawną
  • wypłatę w formie tygodniówek lub wynagrodzenie miesięczne -wybór należ do Ciebie
  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 12,50 zł netto/h
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy

* Oferta Pracy Tymczasowej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 795-000-379

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl