Sprzedawca w hurtownii artykułów jubilerskich

Firma W.Stobiecki

1825 dni

Poznań

Ogłoszenie numer: 167222, z dnia 2011-09-30

Firama W.Stobiecki działa na polskim rynku już od roku 1982. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie projektowaniem i wykonywaniem biżuterii, a od roku 1992 zaopatrujemy również pracownie, zakłady produkcyjne oraz sklepy jubilerskie we wszelkiego rodzaju produkty niezbędne do sprawnego funkcjonowania firm wytwarzających i sprzedających biżuterię.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: ref: Sprzedawca

Opis stanowiska

    • Obsługa klienta
    • Przyjmowanie zamówień telefonicznych i internetowych
    • Przygotowanie wysyłek
    • Przygotowywanie i składanie zamówień do dostawców
    • Dbałość o ład i porządek w sklepie

      Wymagania

        • Wykształcenie min. średnie (matura)
        • Miła aparycja
        • Dobrea organizacja pracy
        • Podstawowa znajomości języka angielskiego
        • Dobra znajomość pakietu MS Office
        • Doświadczenia w handlu/obsłudze klienta mile widziane
        • Doświadczenie w branży jubilerskiej mile widziane

          Oferujemy

            • Samodzielne odpowiedzialne stanowisko
            • Stabilne warunki zatrudnienia
              Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

              Dane firmy

              Ul. Warszawska 37
              61-028 Poznań
              wielkopolskie

              Poznaj stanowisko: Sprzedawca

              Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...

              Rekrutują z Praca.pl