Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta

wielkopolskie, Kalisz
Polecamy

dziś

Sprzedaż / Obsługa klienta

wielkopolskie, Piła

dziś

dziś

wielkopolskie, Rawicz

dziś

Sprzedawca w hurtownii artykułów jubilerskich- Ogłoszenie archiwalne

Praca Firma W.Stobiecki / Sprzedaż / Obsługa klienta / wielkopolskie / Poznań

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 167222, z dnia 2011-09-09

Firma W.Stobiecki

Firama W.Stobiecki działa na polskim rynku już od roku 1982. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie projektowaniem i wykonywaniem biżuterii, a od roku 1992 zaopatrujemy również pracownie, zakłady produkcyjne oraz sklepy jubilerskie we wszelkiego rodzaju produkty niezbędne do sprawnego funkcjonowania firm wytwarzających i sprzedających biżuterię.

Sprzedawca w hurtownii artykułów jubilerskich

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: ref: Sprzedawca

Opis stanowiska

    • Obsługa klienta
    • Przyjmowanie zamówień telefonicznych i internetowych
    • Przygotowanie wysyłek
    • Przygotowywanie i składanie zamówień do dostawców
    • Dbałość o ład i porządek w sklepie

      Wymagania

        • Wykształcenie min. średnie (matura)
        • Miła aparycja
        • Dobrea organizacja pracy
        • Podstawowa znajomości języka angielskiego
        • Dobra znajomość pakietu MS Office
        • Doświadczenia w handlu/obsłudze klienta mile widziane
        • Doświadczenie w branży jubilerskiej mile widziane

          Oferujemy

            • Samodzielne odpowiedzialne stanowisko
            • Stabilne warunki zatrudnienia