Kim jesteśmy?

Od ponad 40 lat NORAUTO zajmuje się naprawą oraz obsługą samochodów osobowych. Norauto jest liderem międzynarodowej grupy motoryzacyjnej Mobivia, skupiającej 15 różnych marek motoryzacyjnych działających w 12 krajach świata i zatrudniającej ponad 11 000 pracowników.

W Polsce NORAUTO:
  • zatrudnia 400 pracowników;
  • posiada 19 centrów samochodowych (serwis samochodowy i sklep);
  • obsługuje wszystkie marki samochodów osobowych;
  • wykonuje większość usług związanych z przeglądem bądź naprawą pojazdów osobowych;
  • oferuje klientom szeroką gamę produktów motoryzacyjnych
    - więcej informacji na: www.norauto.pl
Sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym
Miejsce pracy: Marki
Nr ref.: SSM/710
Jakie zadania wiążą się z tym stanowiskiem?
  • Obsługa klientów serwisujących samochody na Stacji Obsługi: oferowanie usług w zakresie mechaniki i elektroniki, dobór części, opracowywanie kosztorysów na podstawie przeprowadzonej diagnostyki;
  • Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych na powierzchni samoobsługowej.
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę i stabilizację;
  • Pewność zatrudnienia;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Przełożonego, który jest blisko swych pracowników;
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, abonament sportowy, świadczenia z Funduszu Socjalnego);
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Indywidualnie dopasowane szkolenia.
Czego oczekujemy od kandydatów?
  • Wykształcenia średniego;
  • Doświadczenia w pracy w handlu;
  • Zainteresowania motoryzacją;
  • Chęci i umiejętności nawiązania kontaktu z klientem;
  • Energii w działaniu;
  • Dyspozycyjności (praca zmianowa oraz weekendowa).
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NORAUTO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Jubilerska 10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Norauto Polska Sp. z o.o.

W Polsce firma istnieje od 1998 roku oferując części i akcesoria do wszystkich marek samochodów w Centrach NORAUTO na terenie całej Polski.

NORAUTO jest częścią francuskiej Grupy kapitałowej, obecnej w 11 krajach świata, posiadającej sieć centrów kompleksowej obsługi samochodó.

Dane firmy

ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
mazowieckie

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl