Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Sprzedawca - Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / pomorskie / Bytów, Chojnice, Lębork, Słupsk, Kościerzyna

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 124767, z dnia 2010-11-10

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy firmą handlową o stabilnej pozycji na rynku. W związku z rozwojem poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: pomorskie / Bytów, Chojnice, Lębork, Słupsk, Kościerzyna

Nr Ref.: Sprzedawca/Nazwa miejscowości/11/10

Opis stanowiska

  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • doradztwo fachowe i profesjonalna obsługa klientów,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • odpowiedzialność i uczciwość,
  • mile widziana znajomość branży nowych technologii elektronicznych i multimedialnych.

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość zdobycia nowych, ciekawych doświadczeń oraz awans dla najlepszych.