Podobne oferty pracy

Ekscytujące możliwości i wyjątkowa atmosfera w pracy

 

TJX jest właścicielem marek detalicznych, takich jak TK Maxx i HomeSense w Europie, T.J. Maxx, Marshalls, HomeGoods i Sierra Trading Post w USA, Winners, HomeSense i Marshalls w Kanadzie oraz Trade Secret w Australii. Wierzymy, że jesteśmy jedną z najlepszych firm zajmujących się sprzedażą off-price. Relacje międzyludzkie, a zwłaszcza relacje z naszymi pracownikami, mają kluczowe znaczenie dla sukcesu TJX. Wspieramy się nawzajem, aby postępować odważnie, myśleć długofalowo, przejmować odpowiedzialność za swoją pracę i kształtować naszą przyszłość.

 

Nie czekaj! Dołącz do najlepszych!

 

Obecnie do naszych sklepów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: Poznań

Jeżeli:

  • lubisz dynamiczną pracę, pełną wyzwań
  • lubisz pracę z ludźmi
  • jesteś ambitny i lubisz się rozwijać..

Jesteś dla nas idealnym kandydatem!

 

Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, zniżka na towary zakupione w TK Maxx)
  • elastyczne godziny pracy
  • fantastyczną atmosferę!

Czekamy na Ciebie!

 

Wyślij swoje CV za pośrednictwem opcji aplikuj.

 

  

 

 

Prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

TK Maxx

Dlaczego warto?

Pracujemy intensywnie, wciąż skupieni na osiąganiu – i przekraczaniu – wyznaczonych nam celów, chcemy osiągać najlepsze wyniki w branży. To wyjątkowa dziedzina handlu – oferujemy światowe marki w niskich cenach. Przez lata istnienia na rynku wypracowaliśmy odpowiedni model działalności oraz zbudowaliśmy przyjazne stosunki z naszymi partnerami. Tego modelu nie można łatwo skopiować. Każdy z naszych współpracowników rozumie, w jaki sposób korzystać ze swoich zdolności i umiejętności, by osiągać najlepsze wyniki. Ambicję równoważy szacunek wobec kolegów, dostawców i klientów – nasze relacje są pełne szacunku.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl