Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 311514, z dnia 2013-09-10

Firma FOX sp. z o.o.-producent farb i systemów do dekoracji ścian, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław, Legnica, Lubin, Jelenia Góra

Nr Ref.: 1S/2013

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru handlowego,
  • obsługę  klientów detalicznych,
  • dbanie o porządek i zgodność asortymentową w sklepie.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów:

  • kreatywnych i komunikatywnych,
  • najlepiej z doświadczeniem na podobnym stanowisku,
  • odpowiedzialnych i zaangażowanych w pracy,
  • konieczna  znajomość branży chemicznej, farbiarskiej,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników pracy,
  • szkolenie teoretyczne i praktyczne przed rozpoczęciem pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...

Rekrutują z Praca.pl