Sprzedawca
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Sprzedawca

Poznaj stanowisko:
Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...

czytaj więcej: Sprzedawca

Praca Sprzedawca

Sprzedawca - Ogłoszenie archiwalne

Praca Quickson Sp. z o.o. / Sprzedaż / Obsługa klienta / Katowice

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Sprzedawca – Opiekun Działu JYSK Sp. z o.o. śląskie

Sprzedawca FERAX Sp. z o.o. śląskie

Sprzedawca Netto Sp. z o.o. śląskie

Sprzedawca – Opiekun Działu (3/4 etatu) JYSK Sp. z o.o. śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Jeżeli jesteś otwarty, miły i lubisz kontakt z ludźmi, a jednocześnie jesteś ukierunkowany na sprzedaż i profesjonalną obsługę klienta, dołącz do nas

Do naszego  nowo powstającego salonu firmowego Puma w  Katowicach  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • kompletna obsługa klienta według standardów firmy
  • efektywna realizacja planów sprzedażowych
  • dbałość o wizerunek firmy
  • praca na cały etat
Oczekujemy:
  • wykształcenia minimum średniego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaangażowania, odpowiedzialności
  • dyspozycyjności (osoby nie uczące się), dobrej adaptacji w nowym miejscu pracy
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • również osoby z orzeczonym lekkim stopniem niepełnosprawności
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
W aplikacji prosimy dopisać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 833)".
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16279 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.

Sprzedawca