Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista ds. Administracji

    KGL S.A.   Klaudyn    praca hybrydowa / stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Twój zakres obowiązków: nadzór nad utrzymaniem czystości i ładu na terenie fabryki; zamawianie towarów i wyposażenia pod bieżące funkcjonowanie zakładu; wydawanie i zamawianie ubrań roboczych oraz narzędzi do pracy dla nowych pracowników i rozliczanie ich z tego w momencie zakończenia...
Zobacz więcej ofert pracy

Starszy archiwista

Archiwum Państwowe w Elblągu z/s w Malborku
Malbork
praca stacjonarna
2989 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 177327
  • Data ukazania się ogłoszenia: 02 lutego 2016 r.

  • Dyrektor
  • poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
  • starszy archiwista

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    ul. Starościńska 1, 82-200 Malbork

Miejsce wykonywania pracy:

  • Malbork
  • ul. Starościńska 1, 82-200 Malbork

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • • zadanie główne: prowadzenie samodzielnych prac w zakresie ewidencjonowania, porzadkowania i opracowania zasobu archiwalnego, w szczególności akt wytworzonych do 1945 r.
  • • dodatkowo: 1/sporządzanie pomocy ewidencyjno-informacyjnych, 2/ wprowadzanie informacji do archiwalnych baz danych i ich aktualizowanie, 3/udostępnianie materiałów archiwalnych i obsługa użytkowników pracowni naukowej Archiwum, w szczególności obcojęzycznych, 4/ popularyzacja wiedzy o zasobie

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Kontakt z aktami, które mogą być zagrożone mikrobiologicznie (występowanie drobinek pyłu, kurzu i grzybów), praca w pomieszczeniach pozbawionych dostępu do światła dziennego
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Budynek zabytkowy ( zamek), nie jest dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, w budynku brak wind i podjazdów dla wózków inwalidzkich, praca w pomieszczeniach "przyziemia" zamkowego, przy monitorze komputerowym. Możliwe są wyjazdy szkoleniowe, wystąpienia publiczne w ramach działalności naukowej i edukacyjnej

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe wyższe historyczne ze specjalizacją archiwalną
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • o znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1
    • o znajomość prawa archiwalnego
    • o znajomość przepisów kpa
wymagania dodatkowe
  • • znajomość neografii gotyckiej
  • • doświadczenie w pracy związanej z archiwistyką

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów