Zobacz więcej ofert pracy

Starszy inspektor

Komenda Wojewódzka Policji z/s w Radomiu
Radom
praca stacjonarna
2442 dni temu
Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Radom
Ogłoszenie o naborze Nr 14275

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
- praca biurowa w systemie ośmiogodzinnym, jednozmianowa.
Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
- oświetlenie naturalne i sztuczne,
- praca przy monitorze ekranowym,
- wymuszona pozycja ciała.

Zakres zadań

  • Dokonywanie analizy merytorycznej aplikacji kandydatów do służby w Policji pod kątem zgodności z wymogami określonymi w art. 25 ustawy o Policji;
  • Kierowanie kandydatów na etapy postępowania kwalifikacyjnego tj. test wiedzy i test sprawności fizycznej w jednostkach szkoleniowych Policji, test psychologiczny, rozmowę kwalifikacyjną, komisję lekarską, postępowanie sprawdzające;
  • Uczestniczenie w pracach zespołu przeprowadzającego rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami do służby w Policji;
  • Wprowadzanie do systemu informatycznego CRDK danych oraz wyników uzyskanych przez kandydatów do służby w toku postępowania kwalifikacyjnego oraz informację o sposobie jego zakończenia;
  • Sprawdzanie w rejestrach ewidencjach i kartotekach danych zawartych w kwestionariuszu osobowym kandydata;
  • Przygotowywanie i przesyłanie wniosków o wszczęcie postępowań sprawdzających wobec kandydatów;
  • Ustalanie okoliczności naruszeń prawa przez kandydatów do służby oraz opiniowanie zebranego materiału.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji lub pracy biurowej
  • Znajomość rozporządzenia regulującego dobór do służby w Policji
  • Znajomość ustawy o Policji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • kursy/szkolenia z zakresu rekrutacji lub selekcji pracowników