Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    1 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie BI Developer Podkarpackie
Starszy Inżynier Business Intelligence

Capgemini Polska Sp. z o.o.
podkarpackie, Wrocław
praca stacjonarna
3150 dni temu

Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.

Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.

W naszych biurach pracuje już 700 młodych i otwartych ludzi, którzy oprócz codziennej pracy nad swoimi zadaniami dbają jednocześnie o rozwój swoich technicznych i osobistych kompetencji. Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają nam idealne warunki do rozwoju kariery.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok
w Twojej karierze - zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 02/06/Wro

Opis stanowiska:

Starszy Inżynier Business Intelligence będzie odpowiedzialny za tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji opartych na technologiach DWH/BI. Będzie brał udział w projektach dla renomowanych, globalnych klientów Capgemini, związanych z hurtowniami danych w zakresie pracy z narzędziami ETL, jak również z wielowymiarowymi modelami danych oraz raportami.

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należą:

  • projektowanie i implementacja procesów ETL oraz reportingowych, modelowanie danych, testowanie oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań BI;
  • tworzenie nowych, modyfikowanie i optymalizacja już istniejących procesów przetwarzania danych, raportów i wielowymiarowych modeli danych przy ścisłej współpracy z klientem;
  • Starszy Inżynier Business Intelligence będzie miał również możliwość praktycznego poznania nowoczesnych narzędzi ETL i BI, procesów biznesowych i zdobycia wiedzy fachowej z branż, w których działają międzynarodowi klienci Capgemini oraz rozwoju w kierunku zadań analitycznych oraz architektonicznych.

Profil idealnego kandydata:
  • minimum 3-5 letnie doświadczenie zdobyte w projektach z obszaru hurtowni danych oraz Business Intelligence (w różnych fazach rozwoju systemów);

  • dobra znajomość przynajmniej jednego relacyjnego systemu bazodanowego (znajomość Oracle będzie mile widziana);

  • znajomość narzędzi ETL (mile widziana znajomosc Informatica, SAP BO);

  • sprawne posługiwanie się językiem SQL (znajomość PL/SQL i metod optymalizacji operacji bazodanowych będzie dodatkowym atutem);

  • znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania;

  • ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki lub innych nauk ścisłych;

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia);

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;

  • atrakcyjne warunki finansowe;

  • prywatna opieka medyczna;

  • pakiet ubezpieczeniowy;

  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;

  • wyjazdy integracyjne;

  • szkolenia zawodowe i językowe;

  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.