Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Konsultant ds. Wdrożeń śląskie
Starszy Konsultant ds. systemów IT dla energetyki

PSI Polska Sp. z o.o.
śląskie, Poznań
praca stacjonarna
2714 dni temu

Gdy zapalasz światło, nadajesz bagaż na lotnisku, tankujesz paliwo lub podróżujesz pociągiem – prawdopodobnie korzystasz z naszego oprogramowania. Od 1969 roku rozwijamy i integrujemy systemy informatyczne dla energetyki, produkcji i logistyki. PSI Polska z oddziałem w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI AG, który zatrudnia na całym świecie ponad 1800 osób, z czego 200 w Poznaniu.  www.psi.pl

Miejsce pracy: Poznań
Czym będziesz się u nas zajmować?
  • wsparciem we wdrożeniach systemów informatycznych obsługujących procesy w przedsiębiorstwach energetycznych,
  • wsparciem projektów sprzedażowych na rynku energetycznym - dostarczaniem wsadu merytorycznego do oferty,
  • reprezentowaniem PSI Polska na spotkaniach z potencjalnymi i obecnymi klientami.
Czego oczekujemy?
  • przynajmniej 5- letniego doświadczenia we wspieraniu procesów biznesowych w branży energetycznej,
  • umiejętności analizy procesów biznesowych,
  • bardzo dobrej znajomości rynku energetycznego w Polsce,
  • wysokiego poziomu umiejętności analitycznych, komunikacyjnych i prezentacyjnych,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie przynajmniej na poziomie B2,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Praca w PSI Polska to:
Co oferujemy?
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Wielkopolski,
  • dużą samodzielność i ciekawe, autorskie projekty, rozwijane przez PSI Polska,
  • bardzo wysokie standardy i dobrą organizację pracy, przy zachowaniu ducha niewielkiej, elastycznej
    i efektywnej firmy,
  • przyjazną atmosferę i partnerskie relacje,
  • komfortowe warunki pracy - nowoczesny biurowiec klasy A w centrum Poznania,
  • z wygodnym dojazdem oraz parkingiem dla aut i rowerów,
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia,
  • szkolenia i udział w konferencjach branżowych,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kursy języka niemieckiego i angielskiego,
  • bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, Multikafeteria, prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe.