Starszy specjalista ds. Produktu w Dziale Marketingu i Sprzedaży

Centrum Nauki Kopernik

Warszawa

CENTRUM NAUKI KOPERNIK poszukuje osoby do pracy w dziale PR na stanowisku:

Starszy specjalista ds. Produktu
w Dziale Marketingu i Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • opracowywanie koncepcji produktów Centrum Nauki Kopernik dla klientów B2B i B2C (gadżety, zabawki i zestawy edukacyjne, eksponaty, pokazy planetaryjne, szkolenia, warsztaty);
  • wdrażanie pomysłów na nowy produkt pochodzący z działów merytorycznych Centrum Nauki Kopernik;
  • nadzór nad procesem kreacji, prototypowania, produkcji i wdrażania produktu;
  • opracowanie strategii sprzedaży produktu oraz jej wdrażanie;
  • opracowanie polityki cenowej dla nowych produktów;
  • planowanie promocji produktów;
  • pozyskiwanie partnerów do produkcji i dystrybucji;
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi klientami;
  • analiza rynku i konkurencji (rynki na których obecne jest Centrum Nauki Kopernik), desktop research, zbieranie informacji o klientach ich potrzebach;
  • opracowywanie budżetu dla podległych kategorii produktowych.
Wymagane kwalifikacje:
  • minimum 5 lat na podobnym stanowisku (specjalista ds. produktu, product manager);
  • umiejętność przeprowadzenia analizy rynku i wyciągania wniosków;
  • znajomość dobrych praktyk dotyczących produkcji gadżetów i opakowań;
  • znajomość dobrych praktyk dotyczących certyfikowania, udzielania licencji, i podpisywania umów z partnerami;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1.
Mile widziane:
  • znajomość podstaw badań marketingowych, znajomość raportów;
  • znajomość rynku centrów nauki i muzeów interaktywnych, rynku planetariów oraz rynku edukacyjnego;
  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych.
Umiejętności:
  • umiejętność myślenia strategicznego
  • umiejętność przewidywania trendów rynkowych
  • umiejętności negocjacyjne
  • spostrzegawczość, dociekliwość, ciekawość
  • kreatywność
  • nastawienie na osiągniecie celu
  • duża samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • uczestnictwo w ambitnych projektach nowoczesnej instytucji kultury;
  • inspirujące i profesjonalne środowisko pracy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, a dane nie zostaną udostępnione podmiotom trzecim. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Poznaj

Centrum Nauki Kopernik jest jedną z najnowocześniejszych europejskich instytucji kultury. To wspólna inicjatywa Miasta st. Warszawy, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Centrum Nauki Kopernik to:

* królestwo eksperymentów - w Centrum Nauki Kopernik znajdują się setki interaktywnych urządzeń, na których dzieci, młodzież i dorośli przeprowadzają  doświadczenia wyjaśniające jak funkcjonuje świat wokół nas. Tu chodzi o zrozumienie zjawisk, a nie pokazywanie historii rozwoju nauki, jak w klasycznych muzeach techniki.
* raj dla ciekawych świata - u nas można, a nawet trzeba, dotykać eksponatów i samodzielnie wykonywać na nich eksperymenty. Obserwując przebieg doświadczenia oraz jego rezultaty, bez problemu można zrozumieć nawet skomplikowane zjawiska.
* przygoda i świetna zabawa - każdy, kto odważy się trochę poeksperymentować przekona się, że nauka to wciągająca i fascynująca przygoda. Wiek zwiedzającego nie ma znaczenia - wystawy są tak pomyślane, by każdy znalazł tu coś dla siebie.
* miejsce magnetyczne - eksperymentując w Centrum Nauki Kopernik  spędza się całe dnie i wielokrotnie do niego wraca.
* podglądanie przyszłości - prezentujemy rozwiązania technologiczne, nad którymi naukowcy dopiero pracują

a także:
* teatr, w którym w role aktorów wcielają się roboty,
* oryginalny ogród na dachu, który otwiera widok na panoramę miasta i rzekę,
* jedno z najnowocześniejszych na świecie planetariów

Centrum tworzy zespół ludzi o różnych pasjach i zainteresowaniach, otwartych i gotowych podejmować niekonwencjonalne wyzwania, a także zarażających innych swoją ciekawością świata...

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Produktu

Specjalista ds. Produktu to osoba, która koordynuje oraz nadzoruje działania związane ze strategią marketingową produktu /lub grupy produktów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: koordynacja działań związanych z wprowadzeniem na rynek produktu/produktów, realizacja strategii marketingowej we współpracy z działem marketingu i PR oraz działem produkcji. A także ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl