Starszy Specjalista ds. Szkieletowych Systemów Głosowych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 79159

Zakres odpowiedzialności

Jeśli interesuje Cię praca w domenie technologii, jeśli lubisz konkretne, mierzalne zadania techniczne przekładające się na przyrost konfiguracji związanej z usługami głosowymi, jeśli dobrze czujesz się pracując w zespole zorientowanym na jakość i niezawodność usług, ta oferta jest dla Ciebie. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudził, a wręcz przeciwnie, będziesz miał okazję rozwinąć swoje umiejętności w wielu kierunkach. Dzięki charakterowi zespołu i modelowi DevOps, gdzie zadania związane z obsługą sieci sięgają od rozwoju, poprzez planowanie pojemności i rozbudowy aż po utrzymanie i zapewnienie gotowości operacyjnej będziesz miał szansę budować doświadczenie na wszystkich polach związanych z operatorską siecią głosową. Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj :)

Zakres zadań:

  • Planowanie, rozbudowa i utrzymanie sieci oraz serwisów Voice Core w modelu DevOps.
  • Uruchamianie i utrzymywanie usług dla klientów końcowych w obszarze B2B i B2C.
  • Tworzenie dokumentacji, opracowywanie zaleceń i instrukcji konfiguracyjnych i procesowych.
  • Analiza wymagań biznesowych i proponowanie adekwatnych rozwiązań technicznych.
  • Zarządzanie cyklem życia sieci Voice Core, migracja w stronę systemów zwirtualizowanych.
  • Testowanie oraz wdrażanie nowych funkcjonalności i rozwiązań z obszaru Voice Core.
  • Wsparcie projektowe i procesowe dla zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: telekomunikacja).
  • Doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku u operatora telekomunikacyjnego lub dostawcy sprzętu lub technologii.
  • Dobra znajomość standardów 3GPP, środowiska sieciowego operatora mobilnego, cyklu rozwojowego sieci i technologii CS Core.
  • Znajomość systemów CS Core i środowiska bezpośrednio powiązanego.
  • Znajomość architektury, protokołów i sygnalizacji w obszarach R4, MSS, MGW, IMS, SBC, VoIP, OSS.
  • Podstawowa wiedza na temat technologii związanych z wirtualizacją, cloud computing, orchestration, OpenStack, KVM.
  • Umiejętność pracy w zespole (także międzynarodowym).
  • Zdolność samoorganizacji pracy.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność podejmowania decyzji i stosowania rozwiązań w nawiązaniu do potrzeb.
  • Umiejętności negocjacyjne, koordynacyjne, umiejętność budowania i zarządzania harmonogramem.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Poznaj

T-Mobile Polska S.A.

T-Mobile jest jedną z największych sieci komórkowych w Polsce, świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Sieć T-Mobile oferuje usługi telefonii i internetu mobilnego oraz stacjonarnego w systemach abonamentowych, przedpłaconych i mix.

Poznaj stanowisko: Operator Sieci

Operator Sieci wykonuje bieżące czynności zapewniające poprawne działanie sieci komputerowej. Należą do nich: wykonywanie prostych prac naprawczych i konfiguracyjnych w infrastrukturze fizycznej sieci oraz w urządzeniach sieciowych, regularne monitorowanie pracy sieci i urządzeń sieciowych, reagowanie na zgłoszenia awarii od użytkowników pracujących przy stacjach roboczych oraz od operatorów i administratorów serwerów ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl