Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Specjalista

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2596 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: St/Mł/N/2017
Opis stanowiska:
  • Przeprowadzanie analizy ryzyka i opracowywanie metodyki doboru próby projektów do kontroli,
  • Opracowywanie planów kontroli,
  • Przeprowadzanie kontroli na miejscu realizacji projektów, w tym kontroli postępowań o udzielenie zamówienia publicznego oraz formułowanie propozycji zaleceń pokontrolnych,
  • Sporządzanie dokumentacji (raportów) z kontroli projektów,
  • Prowadzenie działań pokontrolnych,
  • Sporządzanie sprawozdań z realizacji planów kontroli i innych realizowanych zadań,
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z wyborem zewnętrznych wykonawców czynności kontrolnych, w tym dokumentacji przetargowych oraz dokumentacji dotyczących postępowań związanych z kontrolami,
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych i przygotowywanie decyzji administracyjnych w zakresie dochodzenia zwrotu środków, w ramach instrumentów wsparcia realizowanych przez Agencję,
  • Przygotowywanie zawiadomień o podejrzeniu naruszenia dyscypliny finansów publicznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie: wyższe (preferowane: ekonomia, prawo, administracja),
  • Doświadczenie zawodowe – minimum 5 lat (Starszy Specjalista), 4 lata (Specjalista), 2 lata (Młodzszy Specjalista), w tym odpowiednio minimum 3, 2 lata lub 1 rok doświadczenia we wdrażaniu lub kontroli projektów ;współfinansowanych ze środków UE,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Znajomość ustaw: o Finansach Publicznych, Prawo Zamówień Publicznych, o Zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014–2020 wraz z aktami wykonawczymi,
  • Znajomość wytycznych dot. kwalifikowalności wydatków i kontroli w ramach perspektywy finansowej 2014–2020,
  • Praktyczna znajomość MS Office (WORD, EXCELL, OUTLOOK),
  • Inne: Swoboda wyrażania myśli na piśmie, analiza materiałów i wyciąganie wniosków, komunikatywność, otwartość, umiejętność współpracy z innymi, odpowiedzialność za powierzone zadania.
Oferujemy:
  • Wykształcenie: studia podyplomowe w obszarze audytu lub uprawnienia audytorskie,
  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych, w tym przygotowywaniu decyzji administracyjnych,
  • Znajomość ustaw: Kodeks postępowania administracyjnego, Ordynacja podatkowa, o Zasadach prowadzenia polityki rozwoju, wraz z aktami wykonawczymi,
  • Znajomość wytycznych dot. kwalifikowalności wydatków i kontroli w ramach perspektywy finansowej 2007–2013.
  • Znajomość języka angielskiego – poziom B2,
  • Praktyczna znajomość MS Office (POWER POINT, ACCESS),
  • Umiejętność wystąpień publicznych i prowadzenia prezentacji.

*Oferta pracy tymczasowej