Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2437 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 13979

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

– krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe,
– zagrożenie korupcją,
– permanentna obsługa klientów zewnętrznych,

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

– wejście do budynku „A” i „D” przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
– węzeł sanitarny, szerokość drzwi i ciągi komunikacyjne, platformy podjazdowe na schodach oraz windy przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
– mogą pojawić się trudności lub możliwa pomoc osób trzecich dla osób z niepełnosprawnością narządu ruchu.

Zakres zadań

  • udział w planowaniu zamówień publicznych oraz przygotowywaniu i przeprowadzaniu postępowań związanych z organizacją wydarzeń Sekretariatu Koordynującego ds. Morskich 16+1
  • gospodarowanie środkami finansowymi w zakresie budżetu przeznaczonego na finansowanie Sekretariatu 16+1, w tym monitoring wydatków, weryfikowanie merytoryczne dowodów księgowych, wnioskowanie o zabezpieczenie środków
  • uzgadnianie projektów upoważnień i pełnomocnictw dla Dyrektora zarządzającego Sekretariatem
  • organizowanie spotkań i wydarzeń krajowych i międzynarodowych, w tym zapewnianie obsługi logistycznej spotkań i wydarzeń (transport, zakwaterowanie, wyżywienie, tłumaczenia, sale, wydruk materiałów itd.), zapewnianie i obsługa udziału delegacji zagranicznych, prelegentów, ekspertów zewnętrznych
  • prowadzenie obsługi udziału przedstawicieli Ministerstwa w spotkaniach krajowych i międzynarodowych w ramach działalności Sekretariatu

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zamówień publicznych lub w organizacji wydarzeń międzynarodowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość problematyki z zakresu stosunków międzynarodowych
  • znajomość prawa zamówień publicznych
  • umiejętność prowadzenia oficjalnej korespondencji pisemnej
  • rzetelność
  • organizacja pracy własnej i orientacja na osiąganie celów
  • współpraca
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • samodzielność i inicjatywa
  • komunikacja
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe