Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Ministerstwo Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2345 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 18387

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
 wyjazdy służbowe (ok. 4-8 w ciągu miesiąca)
 obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe
Pracownikom oferujemy:
– trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
– pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa,
– możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit),
– ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.30-9.00.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
– praca przy komputerze,
– w biurze dostępnym dla osób niepełnosprawnych,
– praca w kameralnych pokojach.

Zakres zadań

  • – Planowanie i przygotowywanie badania społecznego i ewaluacyjnego opracowywanie koncepcji badania • przeprowadzanie konsultacji (wewnętrznych i zewnętrznych) • przygotowywanie Szczegółowego Opisu Zadania
  • – Realizowanie badania (realizowanego wewnętrznie lub zewnętrznie) • analizowanie zgromadzonych danych • bieżąca współpraca z wykonawcą badania • formułowanie wniosków i rekomendacji • przeprowadzanie konsultacji raportu końcowego (wewnętrznych i zewnętrznych) • przygotowywanie metodologii badania • sporządzanie i weryfikowanie raportu końcowego z badania
  • – Wykorzystywanie wyników badania społecznego lub ewaluacyjnego • konsultowanie ze stronami zainteresowanymi wniosków i rekomendacji z badania • przygotowywanie materiałów informacyjno-promocyjnych na temat wyników badania • przygotowywanie tabeli wdrażania rekomendacji z badania
  • – Udział w przygotowywaniu i przeprowadzaniu postępowań w zakresie właściwości komórki organizacyjnej • nadzorowanie wykonania umowy • opiniowanie dokumentacji, opracowywanie projektu umowy • przeprowadzanie odbioru przedmiotu umowy • przeprowadzanie rozeznania rynku, szacowanie wartości zamówienia • sporządzanie opisu przedmiotu zamówienia • uczestniczenie w postępowaniach jako członek komisji przetargowych
  • – Budowanie strategii działań informacyjnych/ promocyjnych/ edukacyjnych • konsultowanie dokumentów strategicznych w zakresie informacji, promocji i edukacji (Strategii komunikacji horyzontalnej i programów) • analizowanie, weryfikowanie i akceptowanie dokumentów strategicznych i operacyjnych w zakresie informacji i promocji oraz sprawozdań z ich realizacji (Strategii komunikacji, rocznych planów działań, sprawozdań i informacji kwartalnych)
  • – Prowadzenie działań informacyjnych, promocyjnych, edukacyjnych • analizowanie efektywności kampanii/ działań/ projektów informacyjnych/ promocyjnych/ edukacyjnych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe magisterskie lub równoważne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z prowadzeniem badań społecznych
  • – znajomość problematyki badań społecznych i ewaluacyjnych
  • – znajomość zagadnień dotyczących Funduszy Europejskich
  • – znajomość ustawy prawo zamówień publicznych
  • – wiedza z dziedziny komunikacji społecznej
  • – znajomość języka angielskiego poziom B2
  • – umiejętność obsługi SPSS
  • – umiejętność obsługi programów pakietu MS Office - Word, Power Point, Excel
  • – organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • – współpraca, komunikacja, rzetelność, myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe