Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista iOS Warszawa
Staż iOS/C++ Mobile w Dziale IT

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2539 dni temu

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. jest instytucją specjalizującą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. W 2002 roku XTB rozpoczęło działalność na rynku Polskim a następnie na rynkach zagranicznych, gdzie oferuje swoim klientom najbardziej zaawansowane technologicznie aplikacje transakcyjne, charakteryzujące się profesjonalizmem, przejrzystością i innowacyjnością. XTB jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się firm foreksowych na świecie.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • wsparcie zespołu projektowego w bieżących zadaniach wykonywanych w rozwoju aplikacji mobilnej
  • efektywna realizacja zadań zlecanych i nadzorowanych przez opiekuna stażu
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, lub/i pokrewne (ewentualnie studenci IV i V roku)
  • znajomość języka C++ oraz podstaw programowania aplikacji iOS w Objective C
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • pasja do programowania, pomysłowość, niekonwencjonalność w myśleniu, kreatywność
  • gotowość kontynuacji pracy po stażu w pełnym wymiarze czasu
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • znajomość języka Swift
  • umiejętność programowania wielowątkowego

Nie przejmuj się, jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań. Jeśli jesteś komunikatywny, pracowity i otwarty na zdobywanie wiedzy z chęcią nauczymy Cię wszystkiego sami!

Oferujemy:
  • 2 miesięczny, płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy na umowę o pracę
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego FinTech
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu)
  • pracę z doświadczonymi programistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • dogodną lokalizację: biuro w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego
Prosimy o umieszczenie klauzuli
Administratorem danych jest X-Trade Brokers DM S.A.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez X-Trade Brokers DM S.A.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez X-Trade Brokers DM S.A..