Stażysta w Dziale Personalnym

Grafton Recruitment

Poznań

161 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Stażysta w Dziale Personalnym
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 4-19-37445/PC
Jesteś studentem ostatniego roku, a może studiujesz zaocznie? Posiadasz już wiedzę z branży HR, którą chcesz poszerzyć? Obecnie prowadzimy rekrutację dla międzynarodowej firmy farmaceutycznej zlokalizowanej w Poznaniu.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Stażysty w Dziale HR

Do głównych obowiązków należeć będzie bieżące wsparcie w zadaniach działu personalnego, która między innymi obejmuje administrację personalną (procesy przyjęć pracowników, wprowadzanie danych do systemów, a także sporządzanie raportów) oraz bieżący kontakt z zewnętrznymi dostawcami.
Requirements:
 • studenci ostatnich lat studiów lub zaoczni (preferowane: ZZL, Ekonomiczne);
 • zainteresowanie branżą HR;
 • dobra znajomość języka angielskiego;
 • znajomość systemów kadrowych będzie dodatkowym atutem;
 • bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność w wykonywaniu zleconych obowiązków;
 • bardzo dobra znajomość programu Excel;
 • komunikatywność, otwartość.
Nie wymagamy dużego doświadczenia, ale nie szukamy też osób biernych. Będziemy zwracać uwagę na dodatkowe aktywności – wszystko to co świadczy, że wykazujesz inicjatywę!
Benefits:
 • płatny roczny staż w oparciu o umowę zlecenie za pośrednictwem Agencji Pracy;
 • praca pełna wyzwań w międzynarodowej firmie;
 • elastyczne godziny pracy (3-5 dni w tygodniu);
 • możliwość zdobycia doświadczenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl