Podobne oferty pracy

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Stażysta w Dziale Personalnym
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 4-19-37445/PC
Opis stanowiska:
Jesteś studentem ostatniego roku, a może studiujesz zaocznie? Posiadasz już wiedzę z branży HR, którą chcesz poszerzyć? Obecnie prowadzimy rekrutację dla międzynarodowej firmy farmaceutycznej zlokalizowanej w Poznaniu.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Stażysty w Dziale HR

Do głównych obowiązków należeć będzie bieżące wsparcie w zadaniach działu personalnego, która między innymi obejmuje administrację personalną (procesy przyjęć pracowników, wprowadzanie danych do systemów, a także sporządzanie raportów) oraz bieżący kontakt z zewnętrznymi dostawcami.
Wymagania:
  • studenci ostatnich lat studiów lub zaoczni (preferowane: ZZL, Ekonomiczne);
  • zainteresowanie branżą HR;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość systemów kadrowych będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność w wykonywaniu zleconych obowiązków;
  • bardzo dobra znajomość programu Excel;
  • komunikatywność, otwartość.
Nie wymagamy dużego doświadczenia, ale nie szukamy też osób biernych. Będziemy zwracać uwagę na dodatkowe aktywności – wszystko to co świadczy, że wykazujesz inicjatywę!
Informacje dodatkowe:
  • płatny roczny staż w oparciu o umowę zlecenie za pośrednictwem Agencji Pracy;
  • praca pełna wyzwań w międzynarodowej firmie;
  • elastyczne godziny pracy (3-5 dni w tygodniu);
  • możliwość zdobycia doświadczenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl