Zobacz więcej ofert pracy

Stewardessa/ steward

Logart Personnel Consulting
dolnośląskie, Wrocław, Kraków, Warszawa
praca stacjonarna
4262 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski oraz
krajów UE. Specjalizacja firmy to rekrutacja specjalistów oraz udostępnianie pracowników tymczasowych dla firm z sektora TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) oraz dla firm produkcyjnych.

Miejsce pracy: Wrocław, Kraków, Warszawa

Zadania:

Dla naszego klienta, irlandzkich linii lotniczych, poszukujemy kandydatek / kandydatów do pracy w zespołach pokładowych samolotów.

Praca wiąże się z zamieszkaniem w jednym z następujących krajów :

  • Wielka Brytania: Glasgow, Liverpool, Bristol, Londyn (Stansted, Luton), Birmingham, East Midlands, Bournemouth, Edynburg, Leeds, Manchester
  • Irlandia: Dublin, Cork, Shannon
  • Włochy: Piza, Rzym, Mediolan, Alghero, Bolonia, Cagliari, Pescara, Trapini Sicily, Bari, Brindisi
  • Belgia: Bruksela
  • Niemcy: Dusseldorf, Frankfurt, Bremen, Baden-Baden
  • Hiszpania: Madryt, Barcelona - Girona, Barcelona-Reus, Barcelona - El Prat, Alicante, Malaga, Sewilla, Valencja, Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote
  • Portugalia: Porto, Faro
  • Szwecja: Sztokholm
  • Norwegia: Osla Rygge
  • Litwa: Kowno
  • Malta: Luga
  • Polska: Wrocław, w przyszłości Warszawa

Najbliższe spotkania rekrutacyjne w Polsce odbędą się:

  • 21 sierpnia we Wrocławiu
  • 8 września w Krakowie

Więcej informacji dotyczących oferty, znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.logart.com.pl menu Praca w liniach lotniczych

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • miła aparycja
  • wzrost od 1,57 m do 1,88 m
  • umiejętność pływania
  • gotowość do stacjonowania w jednym z krajów Europy, w którym dane linie lotnicze posiadają swój oddział
  • gotowość do wzięcia udziału w szkoleniu/kursie (w Polsce lub za granicą) przez okres ok. 5 tygodni
  • dobry wzrok (lub możliwość noszenia soczewek kontaktowych)
  • wykształcenie min. średnie
Oferujemy:
  • ciekawą i atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku
  • 20 dni płatnego urlopu
  • Wymiar czasu pracy: ok. 20-25 h tygodniowo, średnie wynagrodzenie 1100-1500 EUR/ miesiąc
  • duże zniżki na wszystkie loty w ramach danych linii lotniczych (cena biletu na wszystkie połączenia w Europie to tylko ok. 7 EUR + podatki lotniskowe)