Ogłoszenie numer: 1581870, z dnia 2017-03-20

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników do pracy w Wielkiej Brytanii na stanowisko:

Stolarz meblowy bez znajomości jęz. angielskiego

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Wielka Brytania

Opis stanowiska

Oferta dotyczy pracy na produkcji w fabryce mebli sklepowych produkcja oparta jest przede wszystkim o płytę MDF i lite drewno.

Wymagania

  • co najmniej dwa lata doświadczenia w zawodzie stolarza meblowego
  • umiejętność obsługi podstawowych maszyn i narzędzi stolarskich
  • doświadczenie przy produkcji mebli
  • znajomość rysunku technicznego
  • gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • płatny urlop
  • możliwość pracy w nadgodzinach (około 60 godz./tyg.)
  • organizujemy wszelkie formalności związane z wyjazdem
  • zapewniamy pomoc w zakwaterowaniu, organizacji przelotu i dojazdów do miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

KCI Recruitment SP.J. numer certyfikatu 4412/1B.
Prosimy o załączenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Poznaj stanowisko: Stolarz

Stolarz jest rzemieślnikiem wykonującym produkty drewniane i usługi związane z obróbką, montażem, okuwaniem i naprawą elementów drewnianych. Osoba trudniąca się tą profesją, na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, dobiera odpowiednie gatunki drewna do wytwarzania określonych mebli, elementów konstrukcji budowlanych, i temu podobnych, a także określa zalecany sposób ich konserwacji, lakierowania, czy ...

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl