Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1709199, z dnia 2017-07-24

Firma RADON oferuje kompleksowe usługi w zakresie obsługi targów i wystaw, obejmujące projektowanie, produkcję i montaż stoisk targowych.

 

Stolarz

Miejsce pracy: lubuskie / Przylep - Zielona Góra

 

Opis stanowiska

  • Praca dla stolarza w Zielonej Górze (Przylep).
  • Do obowiązków należy praca produkcyjna stolarska w hali przy tworzeniu elementów stoisk targowych oraz kilkudniowe wyjazdy zagraniczne - montaż i demontaż stoisk.
  • Poszukujemy zarówno stolarzy z doświadczeniem, jak i z możliwością przyuczenia do pracy na stanowisku.

Wymagania

  • Umiejętności stolarskie
  • Doświadczenie w pracy z drewnem / materiałami drewnopodobnymi (wycinanie, łączenie, oklejanie, szlifowanie, składane mebli itp.)
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych (Niemcy)
  • Prawo jazdy kat. B
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

RADON Sp. z o. o.

Radon jest firmą projektującą i produkującą stoiska targowe z biurem i zakładem produkcyjnym w Zielonej Górze

Poznaj stanowisko: Stolarz

Stolarz jest rzemieślnikiem wykonującym produkty drewniane i usługi związane z obróbką, montażem, okuwaniem i naprawą elementów drewnianych. Osoba trudniąca się tą profesją, na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, dobiera odpowiednie gatunki drewna do wytwarzania określonych mebli, elementów konstrukcji budowlanych, i temu podobnych, a także określa zalecany sposób ich konserwacji, lakierowania, czy ...

Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl