Zobacz więcej ofert pracy

Supply Chain Manager

Grafton Recruitment
Września
praca stacjonarna
2885 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Września
Nr ref.: 4-21-37611/PC
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej części dla przemysłu samochodowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:
  • Zarządzanie działem logistyki w zakładzie produkcyjnym zgodnie z potrzebami i strategią firmy;
  • Wdrażanie działań mających na celu rozwój, optymalizację i doskonalenie procesów logistycznych;
  • Nadzór i dostosowywanie zasad działania działu logistyki zgodnych z wymogami klientów;
  • Szkolenia, rozwój podległych pracowników, BHP;
  • Wdrażanie nowych projektów we współpracy z grupą projektową;
  • Odpowiedzialność za planowanie i realizację dostaw do Klientów;
  • Nadzór nad przepływem materiałów w fabryce i kontrola stanów magazynowych;
  • Współpraca z dostawcami i usługodawcami np. firmy transportowe, firmami z branży opakowań;
  • Zarządzanie zapasami;
  • Planowanie i dopasowywanie budżetu do potrzeb logistycznych;
Requirements:
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Preferowane doświadczenie w branży automotive
  • Doskonała znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • Bogata wiedza praktyczna nt. planowania, transportu, łańcucha dostaw, magazynowania w obszarze produkcji;
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Zaawansowane kompetencje managerskie;
  • Znajomość systemów ERP;
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z obszaru Lean Manufacturing;
  • Samodzielność, inicjatywa działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność współpracy w zespole i rekomendowania rozwiązań;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
Benefits:
  • Umowa o pracę;
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce;
  • Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".