Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    4 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu Obsługi Klienta

Klient portalu Praca.pl
Łódź
praca stacjonarna
2219 dni temu

Ogłoszenie numer: 1942687, z dnia 2018-03-29

Firma z branży usługowej poszukuje kandydata/Kandydatki na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Zarządzanie telefonicznym zespołem obsługi klienta
  • Planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy podległego zespołu
  • Udzielanie bieżącej informacji zwrotnej, motywowanie, rozwój zespołu
  • Prowadzenie coachingów i szkoleń dla zespołu
  • Monitorowanie wyników pracy podległego zespołu
  • Wsparcie zespołu w realizacji ustalonych KPI oraz wyznaczonych celów
  • Raportowanie do Dyrektora
  • Tworzenie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności pracy zespołu

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu call center/contact center/obsługą klienta
  • Doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego i biznesowego
  • Wysoki poziom umiejętności coachingowych, interpersonalnych
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych
  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Umiejętność identyfikowania problemów i proponowania rozwiązań
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz delegowania
  • Umiejętność organizacji pracy zespołu
  • Wysoka komunikatywność oraz empatia

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy
  • Wynagrodzenie stałe oraz premia związana z wynikami pracy
  • Pakiet medyczny
  • Elastyczny czas pracy-dopasowany do potrzeb organizacyjnych