Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Tancerz Opolskie
Tancerz, Dance Animator, Hiszpania / Organizator zajęć i występów tanecznych dla turystów z jęz. angielskim i niemieckim - sezon wiosna/lato 2016

Pro-Staff Polska
opolskie
praca stacjonarna
3051 dni temu

Pro-Staff Polska zaprasza utalentowanych Tancerzy i Tancerki do udziału w rekrutacji na stanowisko Dance Animatora Czasu Wolnego w Turystyce w Hiszpanii.

Rekrutacja odbędzie się na drodze CASTINGU ANIMATORÓW

(spotkania rekrutacyjnego z pracodawcami),

TERMIN: 30.01.2016

MIEJSCE: Wrocław

DESTYNACJE w Hiszpanii:

- Katalonia, Walencja, Andaluzja

- Wyspy Kanaryjskie (Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, Teneryfa),

- Baleary (Majorka, Ibiza, Minorka)

Nr Ref.: DANCEAHISZP2016

Zadania:

Do zadań tancerzy zatrudnionych na stanowisku Dance Animatora w teamach animacyjnych należy, m.in.:

W ramach programu animacji wieczornej:

  • występy w przedstawieniach tanecznych - do 6 występów musicalowych lub pokazów tanecznych tygodniowo (różne style tańca)
  • tańce klubowe - nauczanie gości hotelu prostych choreografii do wspólnego wykonania
  • przygotowania i próby do występów przed publicznością

W ramach programu animacji dziennej:

  • udział w zajęciach tanecznych i sportowych dla dzieci i dorosłych
  • praca z mikrofonem - prowadzenie i moderowanie zajęć tanecznych w języku angielskim oraz niemieckim
Wymagania:
  • umiejętności taneczne na wysokim poziomie, łatwość uczenia się choreografii różnych styli tanecznych
  • dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • dyspozycyjność na min. 3-4 miesiące między marcem i październikiem 2016
  • komunikatywność i umiejętność dzielenia się taneczną pasją z zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi
  • "animacyjna osobowość", tj. odpowiedzialność, bezkonfliktowość i bezproblemowe nastawienie, żywiołowość, energia, werwa, optymizm i poczucie humoru
Oferujemy:
  • pracę i bezpłatne zakwaterowanie na terenie hoteli 4* i 5* w najpopularniejszych destynacjach turystycznych w Hiszpanii, na Wyspach Kanaryjskich i na Balearach (Majorka, Ibiza, Minorka)
  • bezpłatne pełne wyżywienie w hotelowej restauracji
  • atrakcyjne wynagrodzenie