Praca.pl Praca śląskie Tychy Kierownik ds. Spedycji Krajowej Tychy
Team Leader / Spedycja drogowa (FTL)

Logart Personnel Consulting
Tychy, Tychy, Zabrze, Częstochowa
praca stacjonarna
2586 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze transportu drogowego i poszukujesz nowych wyzwań zawodowych, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dla naszego klienta - znanej i dynamicznie rozwijającej  się firmy spedycyjnej specjalizującej się w transporcie i spedycji FTL - w związku ze stałym rozwojem firmy, poszukujemy kreatywnych i ambitnych osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Tychy, Zabrze, Częstochowa

Zadania:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu spedytorów, a do jej głównych obowiązków będzie należeć:

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie koordynowania transportu krajowego
  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu
  • utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami
  • optymalizacja kosztów transportów poszczególnych klientów
  • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń
Wymagania:

Idealny kandydat to samodzielny pracownik posiadający znajomość rynku przewoźników i klientów, jak również:

  • doświadczenie na stanowisku menedżera spedycji lub minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku spedytora
  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji
  • zaangażowanie, samodzielność oraz nastawienie na realizację celów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy
  • możliwość wdrożenia własnych pomysłów
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych osobowych do celów związanych z prowadzonymi obecnie oraz w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Potwierdzam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez Administratorów znajdują się na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.