Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Team Leader / Szef oddziału

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
3330 dni temu

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy dostarczającej systemy ERP, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należało będzie stworzenie własnego oddziału firmy w Warszawie lub w innym mieście znajdującym się nie dalej niż 200 km od Warszawy, a takźe:

  • Zarządzanie bieżąca pracą zespołu programistycznego
  • Planowanie pracy programistów
  • Kontrola jakości wyprodukowanego kodu oraz testów jednostkowych
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych prac
  • Zarządzanie motywacją i kompetencjami w zespole
  • Udział w projektowaniu systemu
  • Szkolenie nowych członków w zespole
  • Rozwój narzędzi i procedur w dziale programistycznym
  • Współpraca z:
    • Menadżerami projektów: Planowanie harmonogramu prac
    • Architekatami: projektowanie systemu
    • Specjalistami dziedzinowymi: gromadzenie wymagań specjalistycznych, np. księgowość, kadry, integracja z urządzeniami zewnętrznymi
    • Działem kadr/rekrutacji – rozwój zespołu

 Od kandydata oczekujemy:

  • Wymagane doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 2-osobowym)
  • Min. 2 lata doświadczenia w IT
  • Predyspozycje do kierowania zespołem
  • Duże umiejętności społeczne
  • Umiejętność myślenia analitycznego

 Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku programisty lub w systemach zarządzania (ERP, CRM itd.)
  • znajomość języka Python

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie
  • Samodzielność w działaniu
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę w młodym i szybko rozwijającym się zespole
  • Możliwość rozwoju

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118