Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Techniczna obsługa nieruchomości – Usługi konserwatorskie

LeasingTeam Sp. z o.o
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
2886 dni temu
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personanego wyłącznie z polskim kapitaem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr ref.: TONUK/05/16
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji elektrycznej, osprzęcie i urządzeniach elektrycznych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
  • Ocena sprawności instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
  • Wykonywanie przeglądów roboczych budynków i terenów zewnętrznych,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji wodno-kanalizacyjnej i armaturze sanitarnej,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji centralnego ogrzewania,
  • Rozruch i wyłączanie kotłowni własnych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
  • Wykonywanie prac rzemieślniczych, drobnych prac ogólnobudowlanych, stolarsko-ciesielskich, gospodarczych,
  • Wykonywanie przeglądu i ocena stanu wyposażenia technicznego budynku,
  • Ocena stanu wewnętrznych dróg dojazdowych do budynku, chodników, parkingów, ogrodzenia oraz porządku wokół budynku,
  • Kontrola i ocena sprawności urządzeń pomiarowych np. wodomierze, liczniki ee, gazowe - zgłaszanie zauważonych usterek odpowiednim służbom. Wsparcie obsługi awarii w obiektach.

Oczekiwania:
  • Uprawnienia energetyczne E do 1 kV,
  • Wykształcenie - min. średnie,
  • Doświadczenie w technicznej obsłudzej nieruchomości,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Mobilność,
  • Mile widziane doświadczenie w technicznej obsłudze nieruchomości,
  • Prawo jazdy kat B.

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość skorzystania z pakietu benefitów.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636