Technik Automatyk/Elektronik
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Technik Automatyk/Elektronik

Poznaj stanowisko:
Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...

czytaj więcej: Automatyk

Praca Automatyk

Technik Automatyk/Elektronik - Ogłoszenie archiwalne

Praca Adecco Poland Sp. z o.o / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / dolnośląskie / Wrocław, Bielany Wrocławskie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Automatyk/Inżynier utrzymania ruchu PGB Human Resources dolnośląskie

Starszy Automatyk (Dział Utrzymania Ruchu) Mondi Pro Sp. z o.o. dolnośląskie

Automatyk PGB Human Resources dolnośląskie

Automatyk A. Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o. dolnośląskie

Automatyk Hays Poland dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Kim jesteśmy?

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, o bardzo silnej pozycji na rynku, poszukujemy osoby do Działu Utrzymania Ruchu na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie/ Wrocław, Bielany Wrocławskie

Nr Ref.: PWR/15022016/TE

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie maszyn na linii produkcyjnej
  • Obsługa i analiza awarii
  • Analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń produkcyjnych w celu eliminowania przestojów produkcyjnych
  • Uruchamianie nowych maszyn i urządzeń
  • Remonty i konserwacja maszyn
  • Modernizacja linii produkcyjnej
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane e elektronika, elektrotechnika, automatyka, mechatronika)
  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w dziale utrzymania ruchu
  • Dobra znajomość automatyki
  • Znajomość sterowników Siemens S7
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej schematów sterowania elektrycznego
  • Znajomość podstaw instalacji pneumatycznych oraz hydraulicznych
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Uprawnienia SEP E1/E2/E3 (mile widziane)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygady)
Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o światowym zasięgu działania
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi nastawionych na sukces

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.