Technik elektronik / elektryk

EFL Polaris Sp. z o.o.

Słupno k. Marek

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 1880484, z dnia 2018-01-05

EFL Polaris to jeden z wiodących polskich producentów opraw i systemów oświetleniowych LED.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Słupno k. Marek

Opis stanowiska

  • Koordynacja procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów;
  • Kontrola jakości komponentów oraz produktów;
  • Udział w procesie prototypowania (testowanie opraw, tworzenie dokumentacji);
  • Współpraca z działem konstrukcyjnych (optymalizacja produkcji).

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne;
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • Zdolności manualne, umiejętność montażu/demontażu układów SMD;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Podstawowa znajomość elektroniki i elektryki;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziana znajomość środowiska Altium Designer w zakresie tworzenia schematów, projektowania płytek drukowanych;
  • Doświadczenie w instalacji urządzeń opraw oświetleniowych;
  • Uprawnienia SEP do 1kV;
  • Znajomość systemu ERP XL.

Oferujemy

  • Motywacyjny system wynagradzania;
  • Możliwość rozwoju poprzez kontakt z najnowszymi technologiami;
  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się branży;
  • Dużą samodzielność;
  • Stabilność zatrudnienia.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV (list motywacyjny mile widziany),
a także wszelkich zapytań za pomocą przycisku: APLIKUJ

Poznaj

Od ponad 20 lat jesteśmy obecni na rynku jako producent opraw, dostawca rozwiązań oświetleniowych, systemów zasilania, sterowania i zarządzania infrastrukturą oświetleniową, w tym aplikacji ściśle specjalistycznych. Od ponad 10 lat wykorzystujemy dostęp do technologii LED przez co zaliczamy się do prekursorów jej rozwoju w Polsce. Oferujemy gamę opraw oraz systemów oświetleniowych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Nasi konstruktorzy współpracują wyłącznie ze sprawdzonymi i renomowanymi dostawcami przez co zapewniamy naszym Klientom energooszczędne i ekologiczne rozwiązania przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych i standardów oświetleniowych. Realizujemy zlecenia przygotowania konstrukcji i technologii oraz produkcji na indywidualne zamówienie naszych Klientów.

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Rekrutują z Praca.pl