Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. kluczowych klientów edukacyjnych i B2B

    Odeon Dybiec Adamiak Sp. J.   Sochaczew, ul. Żeromskiego 8    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Dlaczego My (Kino Odeon, e-kinoodeon, Cisza, kamera, akcja ! - młodzieżowy kod filmowy) Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kino Odeon, wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Sochaczewa. Odeon to nie tylko kino to również projekt, który ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania...
Zobacz więcej ofert pracy

Technik Eventowy

Manpower
Warszawa
praca stacjonarna
3484 dni temu

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Praca Stała
Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: TECH/001/KIN

Zadania:
  • Nadzorowanie prac technicznych niezbędnych do realizacji imprez organizowanych przez firmę;
  • Zabezpieczenie odpowiednich warunków pracy podległym pracownikom;
  • Prowadzenie gospodarki składnikami majątkowymi, tj: środkami trwałymi, przedmiotami nietrwałymi i mało cennymi;
  • Wyposażanie pomieszczeń w odpowiedni – wg obowiązujących przepisów – sprzęt przeciwpożarowy,sanitarny i ochrony mienia;
  • Czuwanie nad zaopatrzeniem pracowników i stanowisk pracy w niezbędny do pracy sprzęt, organizuje okresowe przeglądy maszyn i urządzeń, nadzoruje prace konserwacyjne;
  • Nadzorowanie gospodarką samochodową i magazynową;

Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w organizacji imprez masowych (koncerty, festiwale, scena niezależna itp.);
  • Znajomość technicznych zagadnień związanych z obsługą wydarzeń kulturalnych;
  • Preferowane wykształcenie wyższe (techniczne);
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca na samodzielnym stanowisku, z podległym zespołem profesjonalistów;
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenie zawodowego;
  • Praca w przyjaznej atmosferze podczas prestiżowych wydarzeń muzycznych, filmowych i innych.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.