Podobne oferty pracy

Talex jest jednym z czołowych integratorów systemów informatycznych. Przygotowujemy i wdrażamy rozwiązania wspomagające zarządzanie oraz optymalizujące procesy biznesowe dużych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy zaawansowane usługi outsourcingu IT w oparciu o własne, bezpieczne Data Center. Szukamy ludzi otwartych na nowe technologie i lubiących doskonalić swoje umiejętności.

W chwili obecnej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Technik Informatyk

Miejsce pracy: Płock

Nr ref.: DS/01/2017_PŁ

OPIS STANOWISKA
Do zadań wybranej w procesie rekrutacji osoby należeć będzie:
  • diagnostyka i naprawa sprzętu komputerowego w lokalizacji klienta
  • usuwania nieprawidłowości w działaniu systemów operacyjnych i aplikacjach użytkowych
  • udział we wdrożeniach - wymiana / instalacja oraz relokacja sprzętu komputerowego
  • instalacja/reinstalacja systemów operacyjnych oraz aplikacji
WYMAGANIA
Od kandydata oczekujemy:
  • znajomość budowy komputera, zagadnień IT
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • chęć do zdobywania i pogłębiania wiedzy
  • prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY
Oprócz zdobycia doświadczenia w trakcie realizacji dużych projektów, oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę
  • zdobycie doświadczenia w branży IT oraz możliwość rozwoju
  • praca ze sprzętem wiodących firm na rynku IT (m.in. HP, DELL, Lenovo, CISCO, itp.)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. IT

Specjalista ds. IT – pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników, instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania, instalacje okablowania oraz konfigurację sieci LAN, WAN, Wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie zakupów sprzętu, oprogramowanie i usługi oraz pomoc przy wszelkich pracach ...

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl