Technik Laboratorium Testowego
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Technik Laboratorium Testowego

Poznaj stanowisko:
Inżynier ds. Jakości

Inżynier ds. Jakości jest to osoba, która odpowiada za zapewnienie odpowiednich standardów jakości danego produktu. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik - zapewnienia jakości, kontrola jakości komponentów procesu wytwarzania oraz gotowych produktów, analizowanie ...


czytaj więcej: Inżynier ds. Jakości

Praca Inżynier ds. Jakości

Technik Laboratorium Testowego - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Inżynieria / Projektowanie / dolnośląskie / Okolice Wrocławia

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Specjalista ds. jakości- laboratorium testów długotrwałych Hays Poland dolnośląskie

Inżynier / Technik Serwisu Mondi Pro Sp. z o.o. dolnośląskie

Technik Serwisu Turbin Wiatrowych DEKRA Praca Sp. z o.o. dolnośląskie

Project Assistant Hemmersbach GmbH & Co.KG (Spółka Komandytowa) Oddział w Polsce dolnośląskie

Technik utrzymania ruchu THT Sp. z o.o. dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Technik Laboratorium Testowego
Okolice Wrocławia
Technik Laboratorium Testowego
Okolice Wrocławia
Nr Ref.: 1070302
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego klienta, nowego inwestora w branży automotive, poszukujemy obecnie osób na stanowisko Technika Laboratorium Testowego. Miejscem pracy są okolice Wrocławia/ woj. opolskie.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć wsparcie Inżyniera Jakości w tworzeniu laboratorium testów danych produktów, przeprowadzanie testów i badań, przygotowywanie aparatury oraz urządzeń testów, jak również analizowanie i przygotowywanie dokumentacji. Osoba na danym stanowisku będzie ściśle odpowiedzialna za optymalne użycie i utrzymanie sprzętu i oprzyrządowania testowego.

Od kandydata oczekujemy min. wykształcenia średniego technicznego, min kilkumiesiecznego doświadczenia na podobnym stanowisku w laboratorium lub w dziale zapewnienia jakości, a także dobrej znajomości języka angielskiego.
Ponadto, osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna cechować się również samodzielnością w działaniu i realizacji powierzonych zadań, a także proaktywnością i chęcią pogłębiania swojej wiedzy merytorycznej.

W zamian za zaangażowanie nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o zasięgu globalnym oraz szeroki pakiet szkoleń specjalistycznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS