Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-19

Inżynieria / Projektowanie

dolnośląskie, Okolice wrocławia (20 km na południowy zachód)
dolnośląskie, Wrocław, okolice Wrocławia
dolnośląskie

Technik Laboratorium Testowego- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Inżynieria / Projektowanie / dolnośląskie / Okolice Wrocławia

Technik Laboratorium Testowego
Okolice Wrocławia
Technik Laboratorium Testowego
Okolice Wrocławia
Nr Ref.: 1070302
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego klienta, nowego inwestora w branży automotive, poszukujemy obecnie osób na stanowisko Technika Laboratorium Testowego. Miejscem pracy są okolice Wrocławia/ woj. opolskie.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć wsparcie Inżyniera Jakości w tworzeniu laboratorium testów danych produktów, przeprowadzanie testów i badań, przygotowywanie aparatury oraz urządzeń testów, jak również analizowanie i przygotowywanie dokumentacji. Osoba na danym stanowisku będzie ściśle odpowiedzialna za optymalne użycie i utrzymanie sprzętu i oprzyrządowania testowego.

Od kandydata oczekujemy min. wykształcenia średniego technicznego, min kilkumiesiecznego doświadczenia na podobnym stanowisku w laboratorium lub w dziale zapewnienia jakości, a także dobrej znajomości języka angielskiego.
Ponadto, osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna cechować się również samodzielnością w działaniu i realizacji powierzonych zadań, a także proaktywnością i chęcią pogłębiania swojej wiedzy merytorycznej.

W zamian za zaangażowanie nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o zasięgu globalnym oraz szeroki pakiet szkoleń specjalistycznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl