Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Narzędziowiec – nowa fabryka

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
śląskie, relokacja do woj. zachodniopomorskiego
praca stacjonarna
3369 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: relokacja do woj. zachodniopomorskiego

Nr Ref.: 7-21-31435/PC

Opis stanowiska:
Naszym klientem jest renomowana firma z branży opakowaniowej, która otwiera nowy zakład produkcyjny w okolicach Szczecina. Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko narzędziowca.

Miejsce pracy: okolice Szczecina

Zatrudnienie od kwietnia 2015

Zakres obowiązków:
- utrzymanie wysokiej sprawności oraz optymalizacja narzędzi produkcyjnych
- wykonywanie nowych narzędzi, modernizacja już istniejących
- planowanie przeglądów i regeneracji na podstawie wykorzystania i zużycia form oraz narzędzi
- współpraca z działami: produkcji, montażu, kontroli jakości i logistyki
- udział w próbach i odbiorach technicznych
Wymagania:
- gotowość na relokację do województwa zachodniopomorskiego
- wykształcenie techniczne (min. średnie)
- doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
- umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów
- znajomość mechaniki, pneumatyki i hydrauliki
- samodzielność w rozwiązywaniu problemów, zdolności analityczne
- znajomość języka angielskiego będzie atutem
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki udziałowi w szkoleniach
- możliwość rozwoju w strukturach firmy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/