Zobacz więcej ofert pracy

Technik Narzędziowy

Actio Hr
Koszalin
praca stacjonarna
2402 dni temu

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta - firmy produkcyjnej- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin
Nr ref.: TNR/09/17

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn skrawających,
  • Modyfikowanie i standaryzacja narzędzi,
  • Regeneracja oraz naprawy przyrządów produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, zawodowe,
  • Zdolności manualne, rzetelność, dokładność,
  • Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym,
  • Doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem ( frezarki, tokarki, szlifierki)
  • Znajomość przyrządów pomiarowych.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie,
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie podstawa+premia,
  • Pakiet szkoleń,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, awansu.
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie.
W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym
TNR/09/17
organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554