Technik RTG
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Technik RTG

Poznaj pracodawcę

ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa
woj. mazowieckie
www.ortofan.pl

Poznaj stanowisko:
Technik Elektroradiolog

Technik elektroradiolog jest pracownikiem związanym pośrednio lub bezpośrednio z publiczną i niepubliczną służbą zdrowia – wykonuje na indywidualne zlecenie lekarza badania pacjentów z zakresu diagnostyki elektromedycznej oraz radiodiagnostyki. W praktyce oznacza to wykonywanie lub uczestnictwo w przeprowadzaniu badań rentgenowskich, ultrasonograficznych, scyntygraficznych, densytometrycznych, elektrokardiograficznych, ...

czytaj więcej: Technik Elektroradiolog

Praca Technik Elektroradiolog

Technik RTG - Ogłoszenie archiwalne

Praca Orto-fan Michał Zdybel / Medycyna / Opieka zdrowotna / Warszawa

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Specjalista ds. Informacji Medycznej Adamed Sp. z o.o. mazowieckie

Przedstawiciel Medyczny SALES FOR mazowieckie

Guwernantka Work Service S. A. mazowieckie

Podolog Klient portalu Praca.pl mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 269014, z dnia 25-03-2013

Już wkrótce otwarta zostanie nowoczesna klinika stomatologiczna! Będzie to wyjątkowe miejsce na mapie stolicy, które cechuje się nie tylko najnowocześniejszą technologią, najwyższej klasy specjalistami i nowatorskimi metodami poprawy uśmiechu. Klinika ta wyróżnia się również na tle innych oryginalnym wystrojem wnętrz i wysoką jakością obsługi.
Jesteśmy w takcie budowania naszego zespołu do którego należeć będą wyjątkowi ludzie – jeżeli chcesz być jednym z nich - aplikuj!

Technik RTG

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: trtg/03/13

Opis stanowiska

  • Wykonywanie zdjęć z zakresu rentgenodiagnostyki stomatologicznej
  • Wykonywanie zdjęć zewnątrz ustnych oraz innych zdjęć potrzebnych do pełniej dokumentacji medycznej u pacjentów ortodontycznych

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 6 miesięcy
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Dokładność i rzetelność
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność  oraz chęć pracy z ludźmi
  • Miłe usposobienie

Oferujemy

  • Pracę w zespole wybitnych specjalistów
  • Pracę na najnowocześniejszym sprzęcie rentgenowskim
  • Miłą atmosferę
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16334 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.

Technik RTG