Globetek dla swojego Klienta – lidera w zakresie kontroli zanieczyszczenia powietrza w przemyśle, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik Serwisu

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie prac serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń filtracji powietrza w zakładach przemysłowych na terenie Polski (filtry powietrza, odciągi, odpylacze, wentylatory),
  • Konserwacja i naprawa sprzętu u klienta,
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • Ciągle doskonalenie oraz rozwój jakości usług świadczonych na rzecz klienta
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Doświadczenie na stanowisku serwisanta urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych lub wentylacyjnych,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV - konieczne,
  • Mile widziane uprawnienia do pracy na wysokościach,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Duża dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Uczciwość, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy, premii kwartalnej oraz ryczałtu z tytułu możliwych nadgodzin,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Globetek Sp. z o.o.

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dane firmy

ul. Jesionowa 22 pok. 42
40-158 Katowice
śląskie

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...

Rekrutują z Praca.pl