Podobne oferty pracy

STAFF PARTNERS poszukuje dla swojego klienta specjalizującego się w naprawie taboru kolejowego Kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: TUR/21/2017
Opis Stanowiska:
  • Prowadzenie prac związanych z bieżącym utrzymaniem zasobów produkcji
  • Wykonywanie remontów, przeglądów okresowych i konserwacji maszyn, urządzeń, budynków, budowli i instalacji
  • Usuwanie bieżących usterek i awarii
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Uprawnienia elektryczne SEP
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet socjalny

Zainteresowany?

Właśnie Ciebie szukamy!

Poznaj stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu

Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl