Technolog Montażu ds. Elektryki (wyznaczanie przebiegu tras wiązek kablowych w pojazdach)

Moltton Poland

228 dni

cała Polska

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Nr Ref.: TME/02/2016

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej,

  • Wyznaczanie przebiegu tras wiązek kablowych w pojeździe,

  • Weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej pod względem montowalności wiązek kablowych i podzespołów elektrycznych,

  • Definiowanie długości przewodów w wiązkach elektrycznych,

  • Nadzór nad procesem montażu wiązek kablowych,

  • Nadzór nad walidacją testów elektrycznych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane elektryczne,

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • Znajomość programu AutoCAD oraz programu do modelowania 3D,

  • Rozwinięta wyobraźnia przestrzenna,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Komunikatywność, samodzielność,

  • Gotowość do relokacji do woj. śląskiego (okolice Katowic).

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,

  • Wsparcie w relokacji,

  • Umowę o Pracę,

  • Możliwość rozwoju,

  • Pracę pełną wyzwań.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Inżynier elektryk

Inżynier elektryk zajmuje się aktualizowaniem dokumentacji technicznej różnego typu instalacji. Do jego obowiązków należy również ustalanie i nadzór nad procesem kontroli zapewniających sprawne funkcjonowanie systemów dystrybucji energii elektrycznej. Inżynier elektryk nadzoruje również przeprowadzanie napraw i remontów instalacji. Często zajmuje się on również kontaktami z ...

Rekrutują z Praca.pl