Technolog Tłocznictwa - branża automotive

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko Biała

22 dni temu

Naszym Klientem jest firma produkująca wysokiej klasy komponenty dla wiodących marek w branży motoryzacyjnej.

Miejsce pracy: Bielsko Biała
Nr Ref.: 3667/2018/PR

Zadania:
  • opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacja technologiczną podległych procesów,
  • koordynowanie i wdrażanie projektów dotyczących rozwoju i modernizacji procesu produkcyjnego,
  • poszukiwanie i współpraca z dostawcami części, przyrządów, maszyn oraz zamawianie niezbędnych materiałów,
  • analizowanie danych jakościowych oraz określanie działań prewencyjno/korygujących,
  • tworzenie oraz wprowadzanie standardów pracy w danym obszarze,
  • uczestnictwo w audytach wewnętrznych,
  • kontakt z Technologią Centralną,
  • proponowanie i wdrażanie ulepszeń oraz modyfikacji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: mechanika i budowa maszyn, obróbka plastyczna,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość procesów tłoczenia, budowy pras mechanicznych oraz narzędzi do tłoczenia,
  • znajomość FMEA, SPC, ISO TS/IATF 16949, 5S, rysunku technicznego,
  • znajomość MS Office, AutoCAD, SAP,
  • biegła znajomość j. angielskiego,
  • mobilność.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość awansu,
  • szkolenia - także językowe,
  • udział w nowych projektach firmy.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Inżynier Procesu

Inżynier procesu zajmuje się wdrażaniem nowych technologii w procesach produkcyjnych, a także późniejszym nadzorem, koordynacją oraz optymalizacją ich przebiegu. W razie zapotrzebowania realizuje wszelkie działania korygujące dotyczące działania całości procesu czy jego poszczególnych elementów. Ponadto szkoli pracowników w zakresie obsługi nowych technologii, nadzoruje konserwacje sprzętu oraz przygotowuje i analizuje ...
Inżynier Procesu Praca Inżynier Procesu

Rekrutują z Praca.pl