Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Telemarketer/ka

Talentica
Gdańsk
praca stacjonarna
3546 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref.: NHL/001/AG/P
Zadania:
  • telefoniczne przedstawianie oferty,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:
  • umiejętności sprzedażowe,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • pracowitość i komunikatywność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji od sprzedaży,
  • elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w godzinach 8:00-21:00)
  • pracę w przyjaznym środowisku
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922