Terapeuta Zajęciowy w Warsztacie Terapii Zajęciowej
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Terapeuta Zajęciowy w Warsztacie Terapii Zajęciowej

Poznaj pracodawcę

Kościuszki 46
40-048 Katowice
woj. śląskie
www.spes.org.pl

Poznaj stanowisko:
Psycholog

Psycholog to osoba prowadząca badania naukowe w zakresie zachowań ludzkich na podstawie jednostek i grup społecznych. Osoba zajmująca się tą profesją analizuje pozyskane dane w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie i konstruuje nowe teorie, lub wzbogaca teorie już istniejące o dodatkowe informacje i przykłady. Psychologia jako nauka ma pomóc w zrozumieniu otaczającego nas świata, ze szczególnym naciskiem na zjawiska ...

czytaj więcej: Psycholog

Praca Psycholog

Terapeuta Zajęciowy w Warsztacie Terapii Zajęciowej - Ogłoszenie archiwalne

Praca Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES / Medycyna / Opieka zdrowotna / Organizacje pozarządowe / Wolontariat / Katowice

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Pielęgniarka (praca w Niemczech) Evangelische Stadtmission Freiburg e.V. śląskie

Embriolog Manpower śląskie

Rejestratorka Medyczna Manpower śląskie

Fundraiser Biuro Promo Sp. z o.o. śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 214595, z dnia 22-05-2012

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z informacjami o Stowarzyszenia SPES zamieszczonymi na stronie: www.spes.org.pl

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

Terapeuta zajęciowy organizuje i prowadzi terapię osób dorosłych z głębszym upośledzeniem umysłowym, na terenie Warsztatu Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia SPES w Katowicach - Starych Panewnikach. Zajęcia odbywają się w grupie pięcioosobowej, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 15.00. Ponadto, terapeuta prowadzi zajęcia indywidualne oraz okresowo realizuje pracę środowiskową w celu zabezpieczenia ważnych życiowo potrzeb uczestników Warsztatu.

Wymagania

  • organizowanie i prowadzenie zajęć terapeutycznych z uwzględnieniem misji podmiotów ekonomii społecznej (EMES)
  • specjalistyczne wykształcenie (terapeuta zajęciowy, psycholog, pedagog specjalny - dopuszczamy również aplikacje osób w trakcie studiów specjalistycznych) lub gotowość do natychmiastowego podjęcia specjalistycznych studiów
  • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji
  • dyspozycyjność w związku z nieprzewidzianymi okolicznościami w życiu uczestników Warsztatu
  • identyfikacja z misją Stowarzyszenia SPES

Oferujemy

  • pracę w profesjonalnie działającym zespole
  • duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • po zakończeniu stażu stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na czas nieokreślony
  • dofinansowywanie specjalistycznych studiów, szkoleń i kursów zawodowych
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • dodatkowe, płatne dni wolne od zajęć z uczestnikami Warsztatu
  • jasne zasady awansu zawodowego
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16280 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.