Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy

wczoraj

Informatyka / Programowanie

śląskie
Polecamy

wczoraj

Informatyka / Programowanie

śląskie

wczoraj

Informatyka / Programowanie

śląskie

2016-07-24

Inżynieria / Projektowanie

śląskie

2016-07-19

Inżynieria / Projektowanie

śląskie

Test and Validation Engineer- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Inżynieria / Projektowanie / śląskie / Okolice Krakowa

Test and Validation Engineer
Okolice Krakowa
Test and Validation Engineer
Okolice Krakowa
Nr Ref.: 1072077
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, w związku z dalszym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Test and Validation Engineer.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało przeprowadzanie testów (między innymi mechanicznych i elektrycznych) zgodnie z ustalonymi planami walidacji w odniesieniu do wymagań klienta, koordynacja testów zewnętrznych u dostawców oraz wsparcie testów u klientów. Ponadto Inżynier będzie odpowiadał za stały rozwój i utrzymanie laboratorium testowego, wprowadzanie nowych metod testowych, zapewnienie wsparcia technicznego.

Od Kandydatów oczekujemy wyższego wykształcenia w obszarze Elektrotechniki, Elektroniki lub Mechatroniki, minimum dwuletniego doświadczenia w pracy w Laboratorium, dobrej znajomości języka angielskiego, znajomości oprogramowania Mathlab, LabView, CANoe oraz metodologii jakościowej (MSA, PDCA, SPC). Atutem będzie również doświadczenie w obszarze testów Software i Motor.

Nasz Klient zapewnia pracę w pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie swojej aplikacji w języku angielskim.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl