Test Engineer
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Test Engineer

Poznaj stanowisko:
Inżynier ds. Testów

Inżynier ds. Testów (TE) jest to osoba, który bada dany produkt - w celu zagwarantowania, że ma on wymaganą jakość zanim będzie wypuszczony do w produkcji. Inżynier ds. testów jest również odpowiedzialny za określenie najlepszego sposobu badania produktu. Do obowiązków osoba zatrudnionej na tym stanowisku należy, m.in.: przygotowywanie i przeprowadzanie testów i pomiarów, tworzenie ...


czytaj więcej: Inżynier ds. Testów

Praca Inżynier ds. Testów

Test Engineer - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / pomorskie / Kwidzyn

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Senior Integration and Testing Engineer NOKIA pomorskie

Validation EMC Engineer ZF TRW pomorskie

System Test Engineer ZF TRW pomorskie

Inżynier ds. Testów Systemów Horyzont Doradztwo Personalne pomorskie

Test Automation Engineer ProData Consult Sp.z o.o pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Test Engineer
Kwidzyn
Test Engineer
Kwidzyn
Nr Ref.: 1061091
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Test Engineer

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży elektroniki, zlokalizowanej w Kwidzynie, poszukujemy osób na stanowisko Test Engineer.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie przygotowanie i wdrażanie nowych produktów na rynek, budowanie i optymalizacja systemów testujących a także nadzór techniczny nad procesem testu. Osoba ta będzie również odpowiedzialna za definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu oraz analizę i definiowanie standardów fabrycznych. Ponadto Test Engineer odpowiadać będzie za współpracę z klientem na poziomie technicznym.

Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego technicznego (elektronika, telekomunikacja lub pokrewne), praktycznej umiejętności programowania ze znajomością systemów pomiarowych a także z dobrą znajomością zagadnień w dziedzinie automatyki i pneumatyki. Poszukujemy osoby dokładnej, odpowiedzialnej i dyspozycyjnej. Wymogiem koniecznym jest dobra znajomość języka angielskiego.

Kandydatom oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość udziału w ciekawych, ambitnych projektach w międzynarodowym środowisku, realizację własnych pomysłów i rozwiązań oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

W przypadku zainteresowania udziałem w procesie rekrutacji proszę aplikować w języku angielskim za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS