Zobacz więcej ofert pracy

Test Lead

ABB Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2408 dni temu

Test Lead

Obecnie do naszego Centrum Systemów Informatycznych zlokalizowanego w Łodzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko Test Lead. Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu zajmującego się rozwojem systemu eksperckiego służącego do projektowania transformatorów, pracującego zgodnie ze zwinnymi metodykami (Agile).

Miejsce:
Łódź

Numer Referencyjny:
PL61092009_E12

Zadania:
  • Uczestniczenie w procesie analizy wymagań;
  • Definiowanie scenariuszy i przypadków testowych;
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań poprawiających testowalność aplikacji;
  • Promowanie zorientowania na jakość w pracy zespołu projektowego;
  • Wspieranie zespołu w realizacji praktyk związanych z testowaniem oprogramowania;
  • Współpraca i komunikacja z międzynarodowym zespołem;
  • Udział w wewnętrznych sesjach testowych i z użytkownikami końcowymi;
  • Dążenie do poprawy procesu zarządzania jakością oprogramowania.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Zrozumienie istoty testowania różnych warstw aplikacji;
  • Znajomość narzędzi ALM mile widziana;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się w międzynarodowym środowisku;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne.

Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe:
Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

ABB (www.abb.com) jest liderem w technologiach dla energetyki i automatyki, które pozwalają klientom przemysłowym oraz zakładom użyteczności publicznej zwiększyć swoją efektywność przy minimalizowaniu oddziaływania na środowisko. Grupa ABB zatrudnia 145 000 pracowników w ponad 100 krajach świata.

Our business.
Your legacy.
Poznaj Profil Pracodawcy