NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 200 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta we Wrocławiu poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Tester Manualny
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: TM/WRO/1216/PP
Zadania:
  • Realizacja testów systemu
  • Opracowanie dokumentacji
  • Przygotowanie danych testowych
  • Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych dla aplikacji
  • Analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych
Wymagania:
  • Roczne doświadczenie na stanowisku testera manualnego
  • Umiejętność testowania aplikacji webowych
  • Znajomość SQL i/lub T-SQL
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Kartę multisport,
  • Medicover,
  • Opiekę Menadżera Kariery,
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Różnorodne projekty,
  • Inne... (zapytaj nas)

Poznaj stanowisko: Tester

Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl