Nr ref.: 6599/HJ
Tester Manualny
Lokalizacja

Katowice

Obszar

it

Start

Listopad - Grudzień 2017

Języki

ANGIELSKI - b2

Forma zatrudnienia

Umowa B2B

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Współpraca z teamem developerów przy ustalaniu zakresu testów
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w testowaniu korowej aplikacji Klienta
  • Udział w projektowaniu, pisaniu planów i przypadków testowych oraz w samej realizacji testów
  • Przygotowywanie środowiska do testów manualnych
  • Przechwytywanie i zgłaszanie defektów podczas procesu testowania
Oferujemy:
  • Pracę nad prestiżowym i bardzo rozwojowym projektem
  • Nowoczesne technologie i nowoczesne podejście do testowania
  • Możliwość rozwoju i wymiany wiedzy z doświadczonymi testerami i programistami
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
  • Możliwość wykorzystywania nowinek technologicznych
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
Lokalizacja

Katowice

Obszar

it

Start

Języki

Umowa B2B

Wymagania technologiczne:
  • testy manualne min. 2/3 lata
  • Jira średniozaawansowany
  • języki skryptowe mile widziane
  • ISTQBmile widziane
  • język angielski b2
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:

Poznaj stanowisko: Tester

Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl