Ogłoszenie numer: 1547312, z dnia 2017-02-24

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ 1428, dla swojego Klienta, lidera w branży informatyki bankowej i ubezpieczeniowej, dostawcy rozwiązań informatycznych dla większości banków i firm ubezpieczeniowych w Polsce, w związku z rozwojem działu poszukuje pracowników na stanowisko:

Tester oprogramowania aplikacji automatycznych

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: TO/10/16

Opis stanowiska

  • Testowanie oprogramowania przy pomocy nowoczesnych narzędzi
  • Analiza i raportowanie przeprowadzonych testów
  • Uzupełnianie dokumentacji testowej

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość charakterystyki aplikacji bankowych będzie ,dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka C# będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju i dostęp do nowoczesnych technologii
  • Samodzielność w działaniu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Serwis Personalny Sp. z o.o. za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Tester

Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl