Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Trawniki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S12 na odcinku Piaski-Dorohusk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Tłumacz języka angielskiego

Netkadra
świętokrzyskie, praca zdalna
praca stacjonarna
2522 dni temu

Agencja Pracy Netkadra

poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: praca zdalna

Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami

  • doskonała znajomość języka polskiego

  • obsługa komputera (MS Office)

  • wykształcenie min. średnie

  • gotowość do pracy zdalnej

  • mile widziane doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy

Zakres obowiązków:
  • bieżące tłumaczenie tekstów w tym także specjalistycznych; branżowych

  • korekta językowa gotowych tekstów

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowę o pracę

  • możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.