Podobne oferty pracy

Tokarz konwencjonalny
Miejsce pracy: Hamburg
Nr ref.: PRA/TKON91

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.
Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.

Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

Zadania:
  • obsługa tokarek
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód
Oferujemy:
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 10,00 euro/godz. brutto + 50,00 euro diety dziennej
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu:

539-601-600

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

SILVERHAND

Agencja Zatrudnienia SILVERHAND

Dane firmy

ul. Towarowa 41/1
61-896 Poznań
wielkopolskie

Poznaj stanowisko: Tokarz

Tokarz to osoba, która zajmuje się obróbką elementów, np. metalowych, plastikowych, np. do maszyn, urządzeń. Zadania i czynności tokarza zależą od rodzaju przedmiotów, które obrabia i od rodzaju stanowiska pracy, czyli od typu obsługiwanej tokarki. W tym zawodzie można wyróżnić: tokarza tokarek uniwersalnych ogólnego przeznaczenia, tokarza tokarek rewolwerowych, tokarza tokarek ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl