Podobne oferty pracy

STAFF PARTNERS poszukuje dla swojego klienta specjalizującego się w naprawie taboru kolejowego Kandydatów na stanowisko:

Tokarz
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: TK/06/2017
Opis Stanowiska:
  • Obróbkę materiałów metalowych
  • Badanie obręczy i osi zestawów kołowych
  • Badanie magnetyczno-proszkowe
  • Wytwarzanie i regeneracja elementów wagonów
  • Prowadzenie dokumentacji
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe w specjalności operator maszyn skrawających, tokarz lub ukończony kurs
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet socjalny

Zainteresowany?

Właśnie Ciebie szukamy!

Poznaj

Staff Partners

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę  z  Klientem  opieramy  na  budowaniu  partnerskich   relacji, rzetelnej  obsłudze  i  przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów

Poznaj stanowisko: Tokarz

Tokarz to osoba, która zajmuje się obróbką elementów, np. metalowych, plastikowych, np. do maszyn, urządzeń. Zadania i czynności tokarza zależą od rodzaju przedmiotów, które obrabia i od rodzaju stanowiska pracy, czyli od typu obsługiwanej tokarki. W tym zawodzie można wyróżnić: tokarza tokarek uniwersalnych ogólnego przeznaczenia, tokarza tokarek rewolwerowych, tokarza tokarek ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl